OBCHODNÍ ASISTENT/KA s recepcí

Popis pracovní činnosti:

zastřešení chodu recepce, péče o klienty (nejedná se o klasickou pozici recepční, činnost recepce tvoří cca 20 % pracovní náplně)

zastřešení chodu kanceláře společnosti,

organizační a administrativní podpora při zpracování obchodních případů,

organizační a administrativní podpora managementu společnosti,

příprava cenových nabídek a prezentací,

zpracování objednávek a řešení cenových poptávek s dodavateli,

příprava podkladů na porady, zpracování a evidence zápisů z porad,

možnost vedení menších projektů a jejich realizace,

evidence docházky a další.

Požadujeme:

SŠ vzdělání,

praxe minimálně 2 roky,

dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování,

proaktivní a samostatný přístup k práci,

schopnost týmové spolupráce,

znalost práce na PC MS Office (uživatelsky Excel, Word).

znalost AJ komunikativně výhodou,

ŘP skupiny B výhodou.

Nabízíme:

HPP,

zaměstnání u stabilní firmy v atraktivním pracovním prostředí,

motivující pracovní ohodnocení,

mimořádné odměny,

zajímavou pracovní náplň,

vlastní, nesdílené pracovní místo,

společné mimopracovní akce.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám prosím Váš strukturovaný životopis
na adresu kubinova@spaceplan.cz

Těšíme se na Vaše odpovědi.

Naše realizace

Vytvořili jsme pracovní prostory pro...

Dalších 1000+ klientů