Linde Material Handling

Rekonstrukce a vybavení školící místnosti.

Byli jsme osloveni společností Linde Material Handling Česká republika s.r.o. v rámci jejich interního výběrového řízení na projekční práce interiéru a současně realizaci projektu školící místnosti. Součástí řešení byl nejen návrh interiéru, ale i stavební úpravy a dodávka nábytku včetně atypických prvků.

Klíčové požadavky klienta

krátké dodací lhůty

minimální omezení klienta v rámci okolních prostor

nový a moderní design prostoru

Naše řešení

Jednalo se o prostor staré školící místnosti a tak dispozice zůstala nezměněna. Místnost byla doplněna o atypické prvky, které zvýrazňují prostor a dodávají mu moderní vzhled. Dále jsme navrhli lepší koncepci osvětlení, akustiky, koberce a celkového komfortu prostoru. Nábytek byl řešen s ohledem na multifunkčnost použití prostoru. Zvolili jsme proto sklopné stoly, tak aby byla zajištěna možnost skladování a jejich opětovné použití dle požadavků (školení, lektorské kurzy, občerstvení, apod.). Zadání klienta bylo pro naši společnost výzvou. Celkový vyhrazený čas na realizaci byl minimální a bylo třeba příliš neomezovat zbytek areálu, kde probíhala běžná pracovní agenda společnosti a také z důvodu potřeby vytížení školící místnosti.

Tato reference byla realizována z výrobní řady kancelářského nábytku:

Po rekonstrukci

Linde Material Handling Linde Material Handling Linde Material Handling Linde Material Handling Linde Material Handling Linde Material Handling Linde Material Handling Linde Material Handling Linde Material Handling Linde Material Handling Linde Material Handling Linde Material Handling Linde Material Handling Linde Material Handling Linde Material Handling Linde Material Handling