Linde Material Handling Česká republika

Rekonstrukce a vybavení školící místnosti.

Byli jsme osloveni společností Linde Material Handling Česká republika s.r.o. v rámci jejich interního výběrového řízení na projekční práce interiéru a současně realizaci projektu školící místnosti. Součástí řešení byl nejen návrh interiéru, ale i stavební úpravy a dodávka nábytku včetně atypických prvků.

Klíčové požadavky klienta

krátké dodací lhůty

minimální omezení klienta v rámci okolních prostor

nový a moderní design prostoru

Naše řešení

Jednalo se o prostor staré školící místnosti a tak dispozice zůstala nezměněna. Místnost byla doplněna o atypické prvky, které zvýrazňují prostor a dodávají mu moderní vzhled. Dále jsme navrhli lepší koncepci osvětlení, akustiky, koberce a celkového komfortu prostoru. Nábytek byl řešen s ohledem na multifunkčnost použití prostoru. Zvolili jsme proto sklopné stoly, tak aby byla zajištěna možnost skladování a jejich opětovné použití dle požadavků (školení, lektorské kurzy, občerstvení, apod.). Zadání klienta bylo pro naši společnost výzvou. Celkový vyhrazený čas na realizaci byl minimální a bylo třeba příliš neomezovat zbytek areálu, kde probíhala běžná pracovní agenda společnosti a také z důvodu potřeby vytížení školící místnosti.

Tato reference byla realizována z výrobní řady kancelářského nábytku:

Po rekonstrukci

Linde Material Handling Česká republikaLinde Material Handling Česká republikaLinde Material Handling Česká republikaLinde Material Handling Česká republika

Čas na změnu Vašich kanceláří?

Napište nám a získejte svou nezávaznou konzultaci. Nebo nám zavolejte na 251 021 190.

Kontaktovat SPACE PLAN