Adient Czech Republic

Vytvoření nového pracovního prostřední.

Byli jsme klientem osloveni na řešení jejich nových kanceláří. Poskytli jsme plný servis a navrhli dispoziční řešení nových kanceláří včetně barevného řešení na základě jejich korporátní identity.

Klíčové požadavky klienta

  • termíny realizace v návaznosti na stěhování investora do nových prostor
  • dodržení finančního rozpočtu
  • variabilita kancelářského nábytku
  • přestěhování společnosti do nových prostor bez zásadního omezení provozu

Naše řešení

Na základě požadavků klienta jsme vytvořili dispoziční řešení nových kanceláří, navrhli nábytkové řady a provedli barevné odladění mobiliáře společně s klientem. Drželi jsme se jeho požadavků na korporátní barevnost a doplňovali vhodné prvky pro typ práce, kterou klient vykonává. Vlastní realizace začala přípravou nových prostor, kdy jsme se museli časově sladit do termínu stěhování klienta a probíhajících stavebních úprav. Po přípravě a montáži mobiliáře jsme společnost Adient též stěhovali z jeho původních prostor do nových. Vše probíhalo tak, aby klient mohl nerušeně a pokud možno bez delší časové prodlevy vykonávat svou práci.

Jako nábytek do open space byla vybrána produktová řada 5th Element, která splňuje variabilitu pracovních stolů a propojování do tzv.sestav.

Tato reference byla realizována z výrobní řady kancelářského nábytku:

Po rekonstrukci

Adient Czech RepublicAdient Czech RepublicAdient Czech RepublicAdient Czech RepublicAdient Czech RepublicAdient Czech Republic