Jedenáctka Vodní svět

Vybavení interiéru sportovního areálu.

Městská část Praha 11 vypsala výběrové řízení na vybavení interiéru sportovního areálu. Naše společnost toto výběrové řízení vyhrála na základě nejnižší ceny, designu použitých produktů a komplexnosti dodávky. Šlo o náročnou koordinaci všech prováděných prací.

Klíčové požadavky klienta

Dodržení termínu dodání.

Funkčnost a design při 24 hodinovém provozu.

Naše řešení

Areál je rozdělen na tři objekty. Dodávka do každého z nich obsahovala vybavení šatního prostoru pro veřejnost včetně sanitárních doplňků, řešení recepce, vybavení interiéru, výrobu a vybavení atypických barových pultů a vybavení sportovní haly s hledištěm pro 300 diváků. Komplex disponuje také kancelářemi pro vedení areálu a školícím prostorem, kde jsme měli možnost prostor vybavit kancelářským a sedacím nábytkem. Práce na tomto projektu byla díky specifikaci a různorodosti dodávky velkou výzvou a zkušeností pro naší společnost.

Tato reference byla realizována z výrobní řady kancelářského nábytku:

Po rekonstrukci

Jedenáctka Vodní světJedenáctka Vodní světJedenáctka Vodní světJedenáctka Vodní světJedenáctka Vodní světJedenáctka Vodní světJedenáctka Vodní světJedenáctka Vodní světJedenáctka Vodní světJedenáctka Vodní světJedenáctka Vodní svět