Novartis

Vytvoření nové koncepce moderních kancelářských prostor.

Společností Novartis jsme byli přizváni do výběrového řízení na dodavatele kancelářského vybavení, a zároveň modernizaci interiéru. Toto jsme vyhráli a na základě rámcové smlouvy jsme se stali dlouhodobým dodavatelem pro veškeré interiérové dodávky. Na vzniku návrhů interiéru se s námi podílelo více architektonických kanceláří. Realizace započala v roce 2012 a pokračuje dodnes po jednotlivých etapách.

Klíčové požadavky klienta

Provedení realizace bez zásadního omezení provozu.

Nápaditá modernizace jednotlivých oddělení.

Variabilita kancelářského nábytku.

Krátké dodací lhůty.

Naše řešení

Ve spolupráci s architekty jsme navrhli kreativní a barevné prostory jak pro pracovní prostředí, tak pro relax zóny. V projektu byl použit stolový systém s výsuvnými deskami pro vedení kabeláže. Další etapy byly zaměřeny na klasická pracovní místa a design interiéru.

Pro zařízení kancelářských prostor jsme použili moderní kancelářský nábytek LAS Mobili 5th ELEMENT. Ten je typický svojí variabilitou a možností stavění do tzv. hnízd, což tento projekt vyžadoval v prostorech open space. Sedací nábytek byl zvolen od výrobce RIM jak pracovní židle k běžným pracovištím, tak do relax zón.

Tato reference byla realizována z výrobní řady kancelářského nábytku:

Po rekonstrukci

NovartisNovartisNovartisNovartisNovartisNovartisNovartisNovartisNovartisNovartisNovartisNovartisNovartisNovartisNovartisNovartisNovartisNovartisNovartisNovartis