Pražské služby

Rekonstrukce jídelny, vybavení zasedacích místností a některých manažerských kanceláří.

Společnost Pražské služby a. s. nás oslovila s požadavkem na rekonstrukci jídelny, vybavení zasedacích místností a některých manažerských kanceláří. Mimo zlepšení ergonomie pracovišť byl velký důraz kladen také na promítnutí corporate identity do realizovaných prostor.

Klíčové požadavky klienta

Realizace bez zásadního omezení provozu.

Zakotvit Corporate Identity v realizovaných prostorách.

Jednoduchá aplikovatelnost na další prostory.

Naše řešení

Prostor jídelny jsme pojali velkoryse s ohledem na funkčnost a rychlé odbavení strávníků. Převládaly velké bílé plochy. Ty totiž budí dojem jasu, vyvolávají pocit čistoty a poskytují klid. Zároveň dobře akcentují firemní barvy (oranžovou a zelenou).

Pro zařízení kancelářských prostor manažerů, jsme použili moderní kancelářský nábytek LAS Mobili E.O.S. Ten je typický svým minimalistickým designem a geometrickou přesností.

Společnost nás také požádala o vytvoření unifikačního manuálu pro další běžná pracoviště. Stali jsme se tak exkluzivním dodavatelem interiérového vybavení.

Tato reference byla realizována z výrobní řady kancelářského nábytku:

Po rekonstrukci

Pražské službyPražské službyPražské službyPražské službyPražské službyPražské službyPražské službyPražské službyPražské službyPražské službyPražské služby