Grafton Recruitment

Dodávky kancelářského nábytku, zajištění stavebních úprav, realizace příček, podlahových krytin a atypických kuchyňských linek.

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. V České Republice působí od roku 1994 a do současnosti se rozrostl na 11 poboček po celé zemi.

Společnost Grafton Recruitment stěhovala kanceláře své pobočky Grafton Technologies do nových prostor Palladia na Náměstí republiky v Praze.

Klíčové požadavky klienta

63 pracovních míst.

Celková plocha 670 m².

Naše řešení

Naše společnost nejprve zpracovala základní layouty s konkrétním řešením prostoru včetně vhodných materiálů a barevnosti, poté se přistoupilo k samotné realizaci.

Celý projekt zahrnoval vedle dodávky kancelářského a sedacího nábytku i zajištění stavebních úprav těchto prostor, dodávku příček, podlahových krytin a atypických kuchyňských linek. Naším úkolem bylo také klienta přestěhovat ze starých prostor do nových kanceláří. Veškeré práce probíhaly podle předem stanoveného harmonogramu.

Tato reference byla realizována z výrobní řady kancelářského nábytku:

Po rekonstrukci

Grafton RecruitmentGrafton RecruitmentGrafton RecruitmentGrafton RecruitmentGrafton RecruitmentGrafton RecruitmentGrafton RecruitmentGrafton RecruitmentGrafton Recruitment