Wüstenrot - stavební spořitelna

Vytvoření nového vzhledu celé sítě poradenských center v rámci ČR.

V České republice tato společnost působí od roku 1993 a má zde statisíce spokojených klientů, kterým čtyři úzce spolupracující divize poskytují ucelený soubor finančních služeb z oblasti rodinných financí. Osobní finanční poradci jsou schopni poskytovat kompletní portfolio služeb v husté síti poboček ve všech větších městech po celé ČR.

Společnost nás oslovila na základě výběrového řízení, jehož cílem bylo získat dodavatele pro vytvoření nového vzhledu celé sítě poradenských center v rámci ČR.

Klíčové požadavky klienta

Vybavení regionálního a oblastních center.

Krátká doba realizace.

Naše řešení

Ve spolupráci s architektem jsme vytvořili návrh unifikace v korporátních barvách, který je dostatečně variabilní pro odlišné potřeby a velikosti Regionálních a Oblastních center.

Pilotním projektem bylo kompletní vybavení Regionálního centra v Plzni v nově postavené administrativní budově, které jsme zvládli i se stavebními úpravami během 3 týdnů.

Kromě standardního kancelářského nábytku jsme dodávali atypická přepážková pracoviště včetně dekorací a vyvolávacího systému, zajistili jsme pokládku podlahových krytin, úpravy elektroinstalací, stavební úpravy a montáže systémových příček. Zrealizovali jsme více než 5 regionálních a 20 oblastních center.

Tato reference byla realizována z výrobní řady kancelářského nábytku:

Po rekonstrukci

Wüstenrot - stavební spořitelnaWüstenrot - stavební spořitelnaWüstenrot - stavební spořitelnaWüstenrot - stavební spořitelnaWüstenrot - stavební spořitelnaWüstenrot - stavební spořitelnaWüstenrot - stavební spořitelnaWüstenrot - stavební spořitelnaWüstenrot - stavební spořitelnaWüstenrot - stavební spořitelnaWüstenrot - stavební spořitelnaWüstenrot - stavební spořitelnaWüstenrot - stavební spořitelnaWüstenrot - stavební spořitelnaWüstenrot - stavební spořitelna