Reckitt Benckiser Pharmaceutical

Vybavení nábytkem a kompletní fitout, včetně úprav elektro, klimatizace, toalet, hasicího systému a kartového vstupu.


Reckitt Benckisser Pharmaceutical je farmaceutickou divizí společnosti Reckitt Benckisser, která má téměř 150 let dlouhou historii a je leadrem světového trhu ve velkoobchodním prodeji kosmetických a čistících výrobků, mýdel a pracích prostředků, které dodává do téměř 200 zemí světa.

Klíčové požadavky klienta

Kompletní fitout pronajatých prostor.

12 pracovních míst.

Celková plocha 352 m².

Naše řešení

Klient nás oslovil na základě doporučení jiných firem sídlících ve stejné budově a kromě vybavení kancelářským nábytkem nás požádal především o kompletní fitout pronajatých prostor, včetně úprav elektro a datové sítě, dodávku klimatizace, sociálního zařízení, hasicího systému a elektronického zabezpečení s kartovým vstupem.

Veškeré stavební úpravy, pokládku podlahových krytin a montáž kancelářského i sociálního zařízení jsme zvládli v průběhu 4 týdnů.

Po rekonstrukci

Reckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser Pharmaceutical