Reckitt Benckiser Pharmaceutical

Vybavení nábytkem a kompletní fitout, včetně úprav elektro, klimatizace, toalet, hasicího systému a kartového vstupu.


Reckitt Benckisser Pharmaceutical je farmaceutickou divizí společnosti Reckitt Benckisser, která má téměř 150 let dlouhou historii a je leadrem světového trhu ve velkoobchodním prodeji kosmetických a čistících výrobků, mýdel a pracích prostředků, které dodává do téměř 200 zemí světa.

Klíčové požadavky klienta

Kompletní fitout pronajatých prostor.

12 pracovních míst.

Celková plocha 352 m².

Naše řešení

Klient nás oslovil na základě doporučení jiných firem sídlících ve stejné budově a kromě vybavení kancelářským nábytkem nás požádal především o kompletní fitout pronajatých prostor, včetně úprav elektro a datové sítě, dodávku klimatizace, sociálního zařízení, hasicího systému a elektronického zabezpečení s kartovým vstupem.

Veškeré stavební úpravy, pokládku podlahových krytin a montáž kancelářského i sociálního zařízení jsme zvládli v průběhu 4 týdnů.

Tato reference byla realizována z výrobní řady kancelářského nábytku:

Po rekonstrukci

Reckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser PharmaceuticalReckitt Benckiser Pharmaceutical

Čas na změnu Vašich kanceláří?

Napište nám a získejte svou nezávaznou konzultaci. Nebo nám zavolejte na 251 021 190.

Kontaktovat SPACE PLAN