El Nino Parfum

Kompletní vybavení interiéru kancelářským a sedacím nábytkem, včetně maleb, podlahových krytin, dekorací.

Společnost El Nino Parfum se stěhovala do nových reprezentativních prostor v Nové Pace, které svou velikostí a moderním řešením lépe vyhovovaly dynamickému rozvoji této úspěšné společnosti.

Atypická prosklená nástavba v nejvyšším patře pětipatrové budovy, zařízená jako konferenční místnost, poskytuje krásný panoramatický výhled na město i okolní přírodu.

Klíčové požadavky klienta

Kompletní vybavení interiéru.

28 pracovních míst.

Celková plocha 500 m².

Naše řešení

Klient nás oslovil v době, kdy byla dokončena stavba nové budovy. Požádal nás o kompletní vybavení interiéru kancelářským a sedacím nábytkem, včetně maleb, podlahových krytin, dekorací, osvětlení, příčkových systémů a podhledů.

Realizace započala na konci roku 2009 a finální předání proběhlo v prvním čtvrtletí 2010. S klientem jsme se dohodli na realizaci ve třech etapách.

V první etapě jsme vybavovali běžná pracoviště a recepci. V druhé a třetí etapě jsme se věnovali manažerským kancelářím a zasedací místnosti, kde jsme využili netradičního prostoru k vytvoření speciálního barrisolového podhledu.

Tato reference byla realizována z výrobní řady kancelářského nábytku:

Po rekonstrukci

El Nino ParfumEl Nino ParfumEl Nino ParfumEl Nino ParfumEl Nino ParfumEl Nino ParfumEl Nino ParfumEl Nino ParfumEl Nino ParfumEl Nino ParfumEl Nino ParfumEl Nino ParfumEl Nino ParfumEl Nino ParfumEl Nino ParfumEl Nino Parfum