Czech Coal

Kompletní realizace včetně zajištění stěhování do nových, lépe vyhovujících prostor.

Czech Coal a.s. je obchodníkem s energetickými komoditami, především s hnědým uhlím, elektrickou energií a povolenkami na emise skleníkových plynů.

Klient opouštěl své původní sídlo v budově Lighthouse a stěhoval se do nových prostor v administrativní budově E-GATE, která svým prostorem a lokalitou lépe vyhovovala jeho potřebám a požadavkům na moderní pracovní prostředí.

Klíčové požadavky klienta

Koordinace stavebních úprav objektu.

Celková plocha 1 500 m².

Naše řešení

Projekt začínal stavebními úpravami objektu, jejichž koordinaci jsme měli na starost.

Dále jsme pokračovali montáží podhledů a systémových interiérových příček, pokládkou podlahových krytin, výmalbou a dodávkou sanitárního zařízení. V závěrečné fázi bylo nutno zajistit přestěhování klienta do nových prostor společnosti i s částí jeho původního vybavení, které bylo posléze doplněno novým kancelářským a sedacím nábytkem, včetně atypických kusů řešených přímo na míru klienta.

Celkový dojem byl dokreslen umístěním rostlinné dekorace a interiérových doplňků do prostor společnosti.

Celý projekt trval přibližně půl roku, během kterého se nám podařilo uzpůsobit a vybavit dané prostory tak, aby nic nebránilo hladkému přechodu společnosti do nového pracovního prostředí.

Tato reference byla realizována z výrobní řady kancelářského nábytku:

Po rekonstrukci

Czech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech CoalCzech Coal

Čas na změnu Vašich kanceláří?

Napište nám a získejte svou nezávaznou konzultaci. Nebo nám zavolejte na 251 021 190.

Kontaktovat SPACE PLAN