Boehringer Ingelheim

Kompletní realizace kancelářských prostor ve spolupráci s architekty.

Společnost Boehringer Ingelheim patří mezi dvacet předních farmaceutických výrobců na světě zaměřených na výzkum, vývoj a marketing nových léků.

Klíčové požadavky klienta

Spolupráce na realizaci s architekty.

58 pracovních míst.

Celková plocha 1300 m².

Naše řešení

Práce na interiéru společnosti Boehringer Ingelheim byla dalším z velkých projektů, které jsme v průběhu posledních let realizovali.

Příprava projektu začala již v roce 2007, kdy bylo ve spolupráci s architekty důkladně zpracováno řešení interiéru včetně všech víceprací. Na základě konzultací a analýz jsme prozkoumali potřeby klienta a definovali rozsah komplexního řešení.

Byly vypracovány základní layouty s řešením určených prostor, včetně návrhu mobiliáře, podlahových krytin, umístění mobilních příček, osvětlení a celkového barevného a tvarového řešení. Na jaře roku 2008 došlo k provedení stavebních úprav, po kterých následovalo zařízení interiéru kancelářským a sedacím nábytkem.

Tato reference byla realizována z výrobní řady kancelářského nábytku:

Po rekonstrukci

Boehringer IngelheimBoehringer IngelheimBoehringer IngelheimBoehringer IngelheimBoehringer IngelheimBoehringer IngelheimBoehringer IngelheimBoehringer IngelheimBoehringer IngelheimBoehringer IngelheimBoehringer IngelheimBoehringer Ingelheim