PROJEKTOVÝ MANAŽER

Popis pracovní činnosti:

zajištění a koordinace realizace na více projektech najednou, kdy u jednoho projektu může být i více subdodavatelů,

koordinace návozu zboží jednotlivých dodavatelů na sklad nebo v případě dodání just in time u klienta,

spolupráce při zpracování časového harmonogramu realizace,

technická jedná s dodavateli v rámci výběrových řízení a řešení jejich cenových nabídek,

práce s výkazy výměr, kalkulacemi a cenovými nabídkami,

spolupráce s obchodním oddělením na přípravě cenových nabídek,

příprava podkladů pro uzavření smluvního vztahu,

komunikace se zákazníkem, řešení případných problémů, management vícenákladů aj.

předání projektu investorovi.

Požadujeme:

proaktivní a samostatný přístup k práci,

vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, flexibilita,

dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost plánování,

analytické a technické myšlení,

velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office) podmínkou,

ŘP skupiny B,

praxe v oboru min. 2 roky,

orientace v CAD (práce s výkresovou dokumentací) výhodou,

VŠ stavební výhodou, nikoliv podmínkou,

znalost AJ výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme:

zaměstnání u stabilní firmy v atraktivním pracovním prostředí,

motivující pracovní ohodnocení,

mimořádné odměny,

zajímavou pracovní náplň,

vlastní, nesdílené pracovní místo,

prostor pro seberealizaci.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám prosím Váš strukturovaný životopis
na adresu kubinova@spaceplan.cz

Těšíme se na Vaše odpovědi.

Naše realizace

Vytvořili jsme pracovní prostory pro...

Dalších 1000+ klientů